Що обрати? Оренда кавомашини чи покупка?


Над цим питанням замислюється кожен, хто хоче пити смачну каву вдома чи офісі, та також кожен, хто планує відкриття власної кав’ярні чи ресторану.
Спробуємо розібратися, які переваги та недоліки оренди кавового обладнання та його придбання.
Оренда кавомашини це гарна ідея, як мінімум тому, що вона не така витратна як покупка, особливо якщо вам необхідне професійне обладнання для бізнесу.
Коли ви берете в оренду кавомашину ви отримуєте безсумнівний плюс в тому, що абсолютно всі питання, пов’язані з роботою обладнання лягають на ту компанію, яка надала вам його в оренду, будь то безкоштовна оренда під купівлю кави чи оренда без кави. Також у вас є можливість тимчасово користуватися певною моделлю кавомашини, а потім замінити її на іншу у разі необхідності.
Недоліком оренди кавового обладнання є те, що у вас буде щомісячний платіж орендної плати за неї або ж обов’язок придбання певної кількості кави щомісячно. Буває так, що через кілька місяців ви розумієте, що не в змозі випити стільки кави за місяць, і у вас кожен раз залишки, а купувати знов треба…

Якщо ви не бажаєте бути прив’язаним до одного постачальника кави або набридло щомісяця сплачувати оренду за кавомашину, тоді має право на життя ідея купити кавомашину. І тут також є свої нюанси.
Вам одноразово необхідно сплатити чималу суму грошей за кавомашину, проте ви нею володієте цілком і повністю.
Потім, рано чи пізно, ви зіткнетеся з тим, що ваша кавомашина, як і будь-яка техніка, дає збої в роботі чи потребує проведення профілактичних мір з боку професіоналів. Це може бути технічне обслуговування, так зване чищення кавомашини. Можуть також виникнути і більш серйозні несправності, які швидко не вирішуються і доводиться проводити заміну деяких запчастин, аж до плат управління. І все це знов витрати…

Тож, якщо вас це не лякає, ласкаво просимо у світ кавоманів. Обрати та купити кавомашину для будь-яких потреб ми вам допоможемо, залишайте заявку на консультацію. Також ви маєте можливість купити у нас найсмачнішу каву в зернах.

Як бачите, оренда та покупка кавомашини мають свої переваги та недоліки. А вирішувати звісно вам, бо єдиної правильної відповіді тут немає.

У будь-якому випадку, смачної кави вам, ви неодмінно заслуговуєте на неї!
А ми БОДРЯК гарантуємо!
Зв'язок з нами:

Тел: +38 097 038 0857
Ми в соцмережах: | Instagram | Telegram | Facebook