LIBERTY'S F12 BIG 8L

Кавомашина суперавтомат LIBERTY'S F12 BIG 8L

Кавомашина з інтелектом
Кавомашина із сучасним дизайном та простотою у використанні. Швидко приготує будь-який кавовий напій в один дотик на сенсорному екрані. Підійде для великих підприємств, офісів, автосалонів та торгових підприємств

На додаток до кавомашини можна взяти в оренду холодильник для молока за 1000 грн/міс або за +5кг кави до необхідної щомісячної вибірки кави.

Вміє готувати: еспресо, американо, лунго, доппіо, капучіно, мокко, маккіато, лате тощо. Можна додати спінювання молока за вашим бажанням та змінити пропорції в налаштуваннях у процесі приготування Вашого улюбленого напою. РК екран дозволяє легко приготувати ексклюзивну каву на замовлення. Ідеальне поєднання керамічної кавомолки та двокомпонентної системи заварювання дає можливість експериментувати та створювати нові кавові напої, радувати Ваших клієнтів чи співробітників різноманітністю кавових смакових сюрпризів. Збільшені бункери для кави, для води та для відходів полегшують роботу на кавомашині в годину-пік.

Матеріал корпусу: Пластик

Резервуар для води: 8 л

Бункер для кави: 1 кг

Потужність: 2750-3300 Вт

Габарити мм (ШхВхГ) 32 x 58 x 50

Маса 17 кг

Photo credits: decor8 holly

Фотографии и тексты использованы для демонстрации возможностей шаблона сайта, пожалуйста, не используйте их в коммерческих целях.