Кава - наркотик?


Кава - один з найпопулярніших та найулюбленіших напоїв як в Україні, так і в усьому світі.
Дехто п’є каву тільки зранку на сніданок, а дехто може її вживати протягом дня у необмеженій кількості та взагалі не може без неї нормально працювати, бо почуває себе втомленим і знесиленим. То може кава це наркотик? Чи може бути від неї залежність?

Існує думка, що кава - це легкий наркотик, при споживанні якого формується прив’язаність до нього обо залежність. Так само можна сказати і про звичку пити чай кілька разів на день, тоді чай також наркотик? Адже в ньому, як і в каві, достатньо багато міститься кофеїну. А ще кофеїн міститься в шоколаді, в кока-колі тощо.

Медики говорять, що для того, щоб зменшити ймовірність виникнення дратівливості або головного болю, нам необхідно вживати приблизно таку кількість кофеїну на день, яка є у двох чашках кави. А от на рахунок того чи можна вважати каву наркотиком, тут думки медиків розбігаються. Одні стверджують, що багато кофеїну може спричинити залежність. А інші навпаки, говорять, що споживання кофеїномістких продуктів підвищує у нас кількість гормону щастя. Безумовно, у великому споживанні кави є і негативні сторони, але про це поміркуємо в іншій статті.
Дія кави та кофеїну на наш організм не досліджена повністю, тому постійно з’являються нові думки щодо впливу цієї речовини на людину.

Тому, орієнтуйтесь на власний досвід, стан здоров’я, спосіб життя та продовжуйте купувати й пити смачну каву. Але пам’ятайте - хорошого потроху.


А ми, як завжди, Бодряк гарантуємо!
Зв'язок з нами:

Тел: +38 097 038 0857
Ми в соцмережах: | Instagram | Telegram | Facebook